Skip to main content

InPro electric GmbH

InPro electric jest wiodącym dostawcą wysoko rozwiniętych usług elektrotechnicznych w środowisku międzynarodowym. Koncentrujemy się na automatyzacji produkcji i wytwarzania. Zatrudniając ponad 400 pracowników w Niemczech i 600 pracowników za granicą, wykorzystujemy i wdrażamy naszą wiedzę specjalistyczną w szczególności w sektorze motoryzacyjnym w zakresie budowy nadwozi, czyszczenia akumulatorów, montażu końcowego, technologii przenośników i logistyki, a także w sektorze pozamotoryzacyjnym w obszarach ochrony środowiska i technologii medycznej, energii, lotnictwa i kosmonautyki.

www.inpro-electric.de

Steineke GmbH

Rozwiązania programowe dla inteligentnej fabryki - Steineke specjalizuje się w innowacyjnych usługach i produktach programowych w dziedzinie informacji zwrotnej i eksploracji danych z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej i sztucznej inteligencji: tematów, które stają się coraz ważniejsze w kontekście automatyzacji, cyfryzacji i produkcji sieciowej. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań wspierających, zabezpieczających i optymalizujących projekty automatyzacji w zakresie uruchamiania pojazdów i eksploatacji zakładów.

www.steineke.de

Reisdorer engineering GmbH

Reisdorfer GmbH - ekspert w dziedzinie inżynierii mechanicznej i symulacji. Koncentrujemy się na opracowywaniu niestandardowych rozwiązań opartych na najnowocześniejszych technologiach symulacyjnych i inżynieryjnych. Polegaj na naszym doświadczeniu w projektowaniu systemów i opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań za pomocą symulacji.

www.reisdorfer.net