Skip to main content

Roboty przemysłowe w systemach mogą być programowane na różne sposoby.

Jakość

Nasz dedykowany zespół oferuje niestandardowe rozwiązania do programowania robotów przemysłowych, które zostały zaprojektowane z myślą o precyzji, powtarzalności i wydajności. Roboty 6-osiowe i więcej dają tysiące możliwości dopasowania do potrzeb w zakresie automatyzacji. Zautomatyzuj procesy produkcyjne, aby zminimalizować czas cyklu, zmaksymalizować wydajność i zapewnić dostępność sprzętu. Od symulacji/programowania offline i wirtualnego uruchomienia po integrację online i optymalizację produkcji seryjnej - jesteśmy po Twojej stronie. Nasze doświadczenie obejmuje szeroki zakres branż, w tym budowę nadwozi, montaż końcowy i budowę maszyn specjalnych, a także różnorodne systemy i aplikacje. Obsługujemy również dużą liczbę interfejsów, np. do programowania PLC, aby zapewnić płynną współpracę jako uczestniczący dostawca usług, a nawet jako generalny wykonawca. Naszym celem jest oferowanie rozwiązań zorientowanych na cel i wyniki, które spełniają indywidualne wymagania klientów.

Systemy stosowane w zakładach są produkowane przez producentów robotów, takich jak KUKA, FANUC, ABB, MOTOMAN, Yaskawa, Robco, Universal Robotics itp.

Dokumentacja

Aplikacje używane wraz z robotami, takie jak klejenie, laserowanie, klinczowanie, spawanie MIG, obszywanie wałków i inne, które wymagają rozległej wiedzy specjalistycznej do programowania, stają się coraz ważniejsze.

Programowanie robotów uzupełnia kompleksowa dokumentacja i usługi weryfikacyjne - niezbędne do bezawaryjnej pracy systemu.