Skip to main content

Jakość ma swoją nazwę. Dlaczego nie Twoja?

InPro Engineering oferuje szansę na wyjątkową karierę w międzynarodowej firmie. Będziesz planować i rozwijać procesy kontroli dla klientów lokalnych, krajowych i globalnych - w wysoce profesjonalnym zespole i nowoczesnym środowisku pracy.

My jako pracodawca

W InPro Engineering jesteśmy dumni z dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla złożonych wyzwań. Nasze wieloletnie doświadczenie i dogłębna wiedza specjalistyczna pozwalają nam świadczyć wiodące w branży usługi, które przekraczają Twoje oczekiwania. Koncentrując się na automatyzacji produkcji i wytwarzania dla przemysłu motoryzacyjnego, oferujemy zaawansowaną technologię dla rynku charakteryzującego się innowacyjnością.

Co oferujemy

Oferujemy zróżnicowane miejsce pracy, wysoki stopień autonomii, wynagrodzenie zależne od wyników i zalety firmy zorientowanej na przyszłość, a także przyjemną, wydajną pracę zespołową i intensywne szkolenia poprzez natychmiastowe zaangażowanie w projekty.
Oferujemy również naszym pracownikom szeroki zakres szkoleń w prawie wszystkich obszarach firmy. Opracowaliśmy własne programy szkoleniowe dla stanowisk awansowych, takich jak kierownik projektu lub lider zespołu.

Czego oczekujemy

Nasze zasady korporacyjne - godny zaufania | niezawodny | lepszy - odnoszą się nie tylko do naszych klientów..

Wydajna i skuteczna praca opiera się na zaufaniu. Prowadzimy również bliską i opartą na zaufaniu współpracę wewnętrzną. Oczekujemy zaangażowania, determinacji i niezawodności, co zapewnia dobrą i zorientowaną na zespół atmosferę pracy. Tylko ci, którzy starają się być jeszcze lepsi, odnoszą sukces.

Jesteś zaangażowany i dążysz do nowych wyzwań!

Stań się częścią inżynierii InPro engineering.

Twój rozwój

Niezależnie od tego, czy dołączyłeś do InPro engineering jako absolwent uniwersytetu lub technik, doświadczony profesjonalista czy specjalista, Twojemu pragnieniu dalszego rozwoju będzie towarzyszył wewnętrzny program szkoleniowy. Program szkoleniowy obejmuje różne moduły z zakresu inżynierii, firmy, IT i niektóre szkolenia z umiejętności miękkich. Istnieją również programy rozwoju dla utalentowanych pracowników, którzy mogą zostać młodszymi kierownikami projektów i liderami zespołów.

Tutaj znajdziesz nasze oferty pracy