Skip to main content

Z kompetencjami na szczyt

InPro engineering oferuje usługi mechatroniczne w zakresie automatyzacji produkcji. Jako międzynarodowy dostawca usług w branży motoryzacyjnej i nie tylko, byliśmy w stanie stale poszerzać naszą wiedzę w zakresie automatyzacji produkcji. Jako część Grupy InPro jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych klientów na całym świecie.
Wspieramy naszych klientów w optymalizacji procesów produkcyjnych i zwiększaniu wydajności dzięki dostosowanym do ich potrzeb rozwiązaniom i innowacyjnym podejściom. Nasz doświadczony i oddany zespół ekspertów ściśle współpracuje z naszymi klientami w celu wdrożenia indywidualnych wymagań i opracowania niestandardowych rozwiązań.
InPro engineering jest dumna z tego, że jest uznawana za zaufanego i kompetentnego partnera dla firm z różnych segmentów w sektorze motoryzacyjnym i nie tylko, a także w całym przemyśle. Dzięki absolutnej wiedzy, zaangażowaniu i pasji staramy się zapewnić i stale rozwijać sukces naszych klientów.

Wiedza daje przewagę

Naszym celem jest dalszy rozwój technologii produkcji z wykorzystaniem innowacji. Aby to osiągnąć, łączymy procesy naukowe z praktycznym know-how w zakresie produkcji do zastosowań przemysłowych.

Dzięki temu unikalnemu portfolio wiedzy specjalistycznej, wspólnie z naszymi międzynarodowymi klientami projektujemy innowacyjne, zorientowane na użytkownika rozwiązania w zakresie technologii sterowania i programowania robotów.